ŽUPANIJSKO PRVENSTVO SREDNJIH ŠKOLA ZA DJEVOJKE I MLADIĆE U PLIVANJU
Autor: Gordana Štrbac, 10. 10. 2022.

ROVINJ, 23. RUJNA 2022. GODINE

MLADIĆI – 2. MJESTO

DJEVOJKE – 2. MJESTO

Na bazenu Delfin u Rovinju, dana 23. rujna 2022. godine održano je Županijsko prvenstvo školskih sportskih društava srednjih škola za djevojke i mladiće u plivanju.

Natjecanje se održalo u disciplinama 50 m slobodno, 50 m prsno, 50 m leđno, 50 m leptir i štafeta

4x50 m slobodno. Za školsko sportsko društvo Zvane nastupili su:

Učenici - Dino Crnković, Toni Crnković, Lovre Kancelir, Marko Košara, Gabriel Radetić, Anton Ban, Dani Milošević, Matej Banko

Učenice – Petra Mužina, Laura Jančić, Alessia Matika, Hannah Santin, Lucija Laginja.

Djevojke su u pojedinačnoj konkurenciji osvojile 4 medalje; Lucija Laginja osvojila je 3. mjesto u disciplini 50 m slobodno, Hannah Santin osvojila je 2. mjesto u disciplini 50 m prsno, Petra Mužina osvojila je 2. mjesto u disciplini 50 m leđno, a u istoj disciplini Laura Jančić osvojila je 3. mjesto.

U ukupnom poretku ŠSD Zvane osvojilo je 2. mjesto u konkurenciji mladića i 2. mjesto u kategoriji djevojaka.

Mentori ekipe: Melita Kolarec, Marin Ivanić.

Čestitamo učenicima na izvrsnom rezultatu!