BOŽIĆNE JABUKE
Autor: Jelena Svilar, 18. 12. 2014.

Vrijeme darivanja - Božićna akcija :“Darujmo jabuku“

Ravnateljica Srednje škole Zvane Črnje Rovinj Marija Brana, s tajnicama Janjom Rogić i Melisom Udovičić iznenadila je učenike i djelatnike škole, kao i susjedne srednje škole: Talijansku srednju školu i Strukovnu školu „Eugen Kumičić“ Rovinj, zatim gradske vrtiće: „Neven“ i „Naridola“, Caritas i Dom za starije i nemoćne „Domenico Pergolis“, te još mnoge s kojima škola surađuje darivanjem gotovo 5 tona jabuka.

Dvorište škole osvanulo je prepuno jabuka koje su istovarali domari škola uz pomoć djelatnika Komunalnog servisa te nekoliko učenika škole.

Ova vrijedna akcija pokrenuta je na poziv  tvrtke Agromeđimurje koja je morala povući jabuke s tržišta i zatim ih donirala našoj školi, budući smo se odazvali njihovom pozivu. Odlučili smo preuzeti što veću količinu da spasimo jabuke, rasteretimo tvrtku i obradujemo mnoge. Ova radost pa čak i ushit koji se, kao i miris jabuka, osjećao po školi doista potvrđuje kako je „dobro činiti dobro“.Ovim  dobrim djelom ne samo da smo donijeli radost i veselje mnogima  nego smo se i sami osjećali sretno i zadovoljno.

Vrijeme je darivanja, vrijeme radosnog isčekivanja.

Vrijeme darivanja - Božićna akcija :“Darujmo jabuku“

Vrijeme je darivanja, vrijeme radosnog isčekivanja.

Priloženi dokumenti:
DSCN0890.JPG (130.90 KB)